přeskočit k navigaci »

Úvod » Aktuality » Aktuality » Zlatá neděle před Grandhotelem Pupp

Zlatá neděle před Grandhotelem Pupp

 

20.12.2012

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Redakce

 

Předvečer Štědrého dne 23. prosince 2012 se zrodí před Grandhotelem Pupp v Karlových Varech další nová tradice, tradice Vánočního Bazaru. Projděte se zimní lázeňskou promenádou až ke Grandhotelu Pupp a vychutnejte si krásnou atmosféru posledního adventního odpoledne.

O první adventní neděli byl pokřtěn vánoční strom Grandhotelu Pupp příznačným jménem JOHANN, podle zakladatele hotelu Johanna Georga Puppa.
Bezmála čtrnáctimetrový smrk splnil všechna kritéria, aby byl hoden nosit jeho jméno. Odhodlaně bdí nad poklidnou atmosférou svátečního Grandhotelu Pupp.

O zlaté adventní neděli 23. prosince 2012 se pod vánočním stromem Grandhotelu Pupp zrodí další nová tradice, tradice VÁNOČNÍHO BAZARU. Spolek dam připraví domácí vánoční pečivo a z výtěžku jeho prodeje bude vybaveno dětské oddělení karlovarské nemocnice. Další peníze na zpestření pobytu dětských pacientů půjdou z prodeje horkých nápojů Grandhotelu Pupp a jako odměnu si mohou hosté zakoupit na památku sváteční vánoční hrneček.

Adventní program v neděli 23. prosince 2012 od 14.30 hod. do 18.00 hod. doprovodí vánoční hudba, koledy a fanfáry.
Součástí zlaté adventní neděle bude dětská dílna, kterou letos zaštiťuje Středisko praktického vyučování při Grandhotelu Pupp. Menší i větší děti se zabaví při malování perníčků, při výrobě svícnů z jablíček, papírových vloček a vánočních ozdob.

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

Soubory ke stažení

Historie pod povrchem (1.56 MB, pdf)

 

« další aktuality z kategorie: Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 

Vyberte si z nejširší nabídky ubytování v Karlových Varech »

 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz