přeskočit k navigaci »

Tady jsem Úvod > O Karlových Varech > Kongresová turistika

Kongresová turistika

Kongresy, konference a další akce v Karlových Varech.

Karlovy Vary nejsou jen lázeňským městem. Jsou také významným společenským centrem, ideálním pro setkání lidí ze všech koutů světa. V Karlových Varech probíhá od jara do zimy celá řada akcí kongresového typu: konference, kongres, meeting, školení eventové akce a další setkání.

Karlovy Vary - středoevropské město s cca 60.000 stálými obyvateli nabízí pořadatelům i účastníkům různých akcí vše na co si jen mohou vzpomenout: bohatá ubytovací kapacita, velké množství společenských sálů a dalších konferenčních prostor s kapacitou až 8.000 osob, mezinárodní kuchyně, zajímavé možnosti pro doprovodný program, dobře jazykově vybavený personál hotelů, restaurací, obchodů..., dlouholeté zkušenosti s pořádáním malých i velkých akcí, mnoho možností pro kulturní i sportovní vyžití, lázeňské a wellness služby té nejvyšší úrovně.

Komplexní nabídky služeb jsou Karlovy Vary pro kongresovou turistiku výhodné také svou polohou. Snadná dosažitelnost silniční i železniční dopravou, mezinárodní letiště Karlovy Vary vzdálené jen 10 km od centra Karlových Varů, mezinárodní letiště Praha - Ruzyně vzdálené 120 km od Karlových Varů.

 
 

Nalezeno: 4

strana: 1

 
 
 

Nalezeno: 4

strana: 1

 
 
 

Přijeďte do Karlových Varů za léčením a objevte léčivou sílu termálních pramenů.

Nabídka lázeňských programů »

Nabídka wellness programů »

Vyberte si z nejširší nabídky ubytování v Karlových Varech »

 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz