přeskočit k navigaci »

Úvod » Ubytování » Výhodné balíčky

Výhodné balíčky
ubytování v Karlových Varech + služby

Vyberte si některý z výhodných balíčků ubytování v Karlových Varech a dalších služeb. Objednejte si třeba některý z výhodných balíčků s wellness službami, nebo romantický pobyt v Karlových Varech pro 2, balíček pro ženy, golfový balíček a další. Objednejte si výhodné balíčky jednoduše online přes portál karlovy-vary.cz

 

Seřadit:

 

Nalezeno: 40

strana: 1 2 3 4 další »

 
 
 

Lázeňský wellness program pro děti

cena od: 1092

Spa Resort Sanssouci

 

Moderní Spa Resort Sanssouci nově nabízí lázeňské procedury také dětským klientům v rámci Lázeňského wellness programu pro děti.

Příjemná zábava, a přitom účinná odborná péče. Takový je tento nový, minimálně šestidenní program určený dětem od 4 do 14 let. Spa Resort Sanssouci nabízí balíček za zvýhodněnou cenu.

Přijeďte do Karlových Varů a nechte se hýčkat ve Spa Resortu Sanssouci spolu se svými ratolestmi!

 

Anticelulitidní program v Karlových Varech

cena od: 1215

Grandhotel Pupp

 

Dopřejte si účinný anticelulitidní program. Naše procedury zlepšují stav celulitidy, čistí lymfatický systém a vyhlazují pokožku. Budete se cítit báječně a sebevědomě.

 

Regenerační program

cena od: 1365

Spa Resort Sanssouci

 

Výhodný 5-denní program, který kromě ubytování a polopenze obsahuje také 6 procedur a další výhody.

 

Wellness ''dámská/pánská jízda''

cena od: 1470

Spa Resort Sanssouci

 

Dámy, chcete si na chvíli odpočinout od starostí všedních dnů a cítit se jako královny? Využijte naší jedinečné nabídky a nechte se hýčkat při harmonizující koupeli se speciálními přísadami a okvětními plátky růží, získejte hebké ruce po absolvování parafínového zábalu a umocněte si krásný zážitek z relaxace dýcháním koncentrovaného slaného vzduchu v naší solné jeskyni. Nebudete litovat!

Pánové, chcete hodit za hlavu každodenní starosti a načerpat novou energii? Užijte si naší nadstandardní vířivou vanu, potom vyzkoušejte jízdu na rotopedu při vdechování čistého O2, nechte se namasírovat a na závěr umocněte příjemný zážitek z relaxace dýcháním koncentrovaného slaného vzduchu v naší solné jeskyni.

 

Hotelové ubytování

cena od: 1540

Spa Resort Sanssouci

 

Pokud přijíždíte do Karlových Varů a chcete komfortně přenocovat, nabízíme vám hotelové ubytování ve 4* Spa Resortu Sanssouci. V ceně ubytování je také snídaně, vstup do bazénu a další výhody.

 

Lázeňská péče Classic

cena od: 1820

Spa Resort Sanssouci

 

Zvolte si Lázeňskou péči „Classic“ a dopřejte si každý den dvě procedury. Mimo procedur, ubytování, polopenze, podstoupíte i vstupní vyšetření a konzultaci s lékařem případně i nutričním terapeutem. Dále se můžete těšit na neomezený vstup do bazénu, vířivky a sauny. Zní to báječně, viďte?

 

Lázeňský wellness program pro děti

cena od: 1846

Hotel Imperial

 

Chcete se nechat hýčkat v hotelu Imperial v Karlových Varech, ale zároveň dopřát takové potěšení i svým ratolestem?

Nebo mají vaše děti problémy s životosprávou?

Lázeňské procedury umějí zázračně pomoci i dětem. Novinkou v nabídce hotelu Imperial se proto stal Lázeňský wellness program pro děti.

 

Romantika pro dva

cena od: 1890

Spa Resort Sanssouci

 

Pánové, chcete svou partnerku u nás hýčkat jako královnu Kleopatru či bohyni lásky Afrodité?

 

Komplexní lázeňská péče “First Moment”

cena od: 2023

Spa Resort Sanssouci

 

Nabídka „First Moment" platí pouze pro rezervace uskutečněné min. 7 dní před příjezdem, s délkou pobytu nejméně 7 nocí, s nevratnou platbou ve výši 100 %, splatnou okamžitě při rezervaci.

 

Nalezeno: 40

strana: 1 2 3 4 další »

 
 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz