přeskočit k navigaci »

Tady jsem Úvod > ubytování > Spa Hotel ULRIKA - Karlovy Vary

Spa Hotel ULRIKA - Karlovy Vary

Spa Hotel ULRIKA Karlovy Vary

Spa Hotel ULRIKA Karlovy Vary

 

V těsné blízkosti zázračných léčivých pramenů je situován SPA Hotel ULRIKA ****

Luxusní lázeňský komplex, který nabízí široké spektrum léčebných a lázeňských procedur, které v Karlových Varech nemají obdoby.

 

Kontakt a adresa

Tel.: 88003507247

E-mail: info@karlovy-vary.cz

Web: spa-ulrika.cz

Adresa: Sadová 875/16, Karlovy Vary (mapa)

 

Podrobné informace

SPA Hotel ULRIKA ****. Díky svému jedinečnému umístění svým klientům nabízí komfortně moderní ubytování v samém srdci lázeňského města. Dopřejte si lázeňskou péči s širokou škálou procedur na té nejvyšší úrovni, a to s využitím minerální vody.

Ubytování

Každý z našich pokojů od Economy až po President suite má vše co byste mohli potřebovat ke komfortnímu ubytování. Pokoje jsou vybavené satelitní TV, trezorem, Wi-fi, minibarem a krásnou plně vybavenou koupelnou, Mezi Vaším komfortním pokojem a lázeňskými prameny a karlovarskými památkami Vás bude dělit pár kroků.

Lázeňská léčba

Medical centrum Hotelu Ulrika nabízí hostům, pod dohledem lázeňského lékaře, komplexní balíček lázeňských procedur: balneoterapie s použitím horkých termálních pramenů, elektroléčba, fototerapie, laserová terapie,  tělové lázeňské zábaly, rašelinové obklady a další.

Spa & Wellness

Nechte se hýčkat v moderním wellness centru, nabízejícím příjemnou relaxaci v podobě masáží, zábalů a wellness procedur, které přispívající k prevenci a léčbě různých nemocí, regulaci metabolismu, snížení stresu a obnovení přirozené rovnováhy celého těla a mysli.

Ve wellness centru naleznete plavecký bazén, Kneippův chodník, minibazén - vířivku s protiproudem, čtyři typy saun,  multifunkční vana Neo-Qi Mediq, lehátko Aqua ThermoJet aj.

Restaurace

Hosté mají k dispozici několik kategorií stravování:

  • na míru
  • dietní 
  • formou švédského stolu (s bohatým výběrem různých kulinářských delikates)

Restaurace Hotelu Ulrika nabízí svým hostům také konzultaci s dietologem, který vám doporučí vhodné vyvážené dietní stravování, jakož i nejlepší výběr jídel české a mezinárodní kuchyně.

 

 

Příslušenství

 
 
 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz