přeskočit k navigaci »

Tady jsem Úvod > ubytování > Spa hotel Astoria - Karlovy Vary

Spa hotel Astoria - Karlovy Vary

 

Velmi příznivá poloha v centru lázeňského území, přímo naproti Mlýnské kolonádě s léčivými prameny. V pěti navzájem propojených domech, je k dispozici 28 jednolůžkových a 72 dvoulůžkových pokojů.

 

Kontakt a adresa

Tel.: 88003507247

E-mail: info@karlovy-vary.cz

Adresa: Vřídelní 92, Karlovy Vary (mapa)

 

Podrobné informace

Sanatorium nabízí rovněž ubytováni v depandanci Wolker, umístěné vedle Vřídelní a Tržní kolonády s léčivými prameny, vzdálené od centrálního komplexu budov sanatoria cca 200 m. Rovněž tento objekt, patříci mezi chráněné historické památky, byl nedávno kompletně zrekonstruován. Poskytuje ubytování ve 22 jednolůžkových, 18dvoulůžkových pokojích a ve 4 apartmánech. Všechny pokoje sanatoria jsou moderně a útulně zařízeny, maji vlastní sociálni zařízení, TV (satelit), rádio, telefon a lednici.

Indikace pro komplexní a ambulantní lázeňskou léčbu:

  • onemocnění zažívacího traktu
  • nemoci z poruch látkové výměny
  • onemocnění pohybového aparátu
  • stavy duševní a tělesné vyčerpanosti

Ordinace lékařů a pracoviště zdravotních sester jsou umístěny přímo v sanatoriu. Zde jsou rovněž poskytovány veškeré procedury, elektroléčba, klasické, reflexní a podvodní masáže, vanové koupele s použitím minerální vody, rehabilitační bazén se saunou a skotskými střiky léčebná tělesná výchova, plynové injekce, pneumoakupunktúra, suché uhličité koupele a floating.
Mezi hojně používané léčebné metody patří léčba kyslíkem a gerovitalová kúra.
Součást léčebného režimu tvoří dietní stravování dle charakteru onemocnění, s velkou možností individuálniho výběru. Dietní pokrmy jsou připravovány pod trvalou kontrolou diétni sestry.

Další služby :

  • kosmetika, pedikúra, manikúra, kadeřnictví, směnárna.
 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz