přeskočit k navigaci »

Tady jsem Úvod > ubytování > Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident - Karlovy Vary

Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident - Karlovy Vary

 

Český designový Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident v lázeňském centru Karlových Varů, 100 metrů od Vřídelní kolonády, nabízí lázeňskou péči zahrnující klasickou lázeňskou léčbu, alternativní léčebné metody i wellness. V novém wellnessu je hostům k dispozici plavecký bazén, saunaland, unikátní floatingový bazén s vodou z Mrtvého moře, turecká lázeň Hammam a privátní sauna suite Zlatý Rassoul.

 

Kontakt a adresa

Tel.: 88003507247

E-mail: info@karlovy-vary.cz

Web: www.hotelprezident.cz

Adresa: Moravská 3, Karlovy Vary (mapa)

 

Podrobné informace

Ubytování

Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident má k dispozici dvoulůžkové pokoje typu Standard, Lux, Design, Business, Prezident Suite. Pokoj Prezident suite lze spojit s pokojem Lux a vytvořit tak apartmá CONNECT pro 4-6 osob. Všechny pokoje nabízí aktraktivní design, veškerý dostupný komfort a techniku, které tvoří ideální prostředí pro relaxaci a odpočinek.

Balneo a wellness

Pro regeneraci sil a získání pevného zdraví nabízí hotel v rozsáhlém balneoprovozu širokou škálu preventivních a léčebných programů pod vedením mezinárodně uznávaných odborníků. Pro relaxaci jsou k dispozici wellness a beauty procedur, které kombinují tradiční postupy s moderními trendy v lázeňské léčbě. Nový wellness nabízí 4 druhy saun - biosauna, finská, aromatická parní kabina, tepidarium s terapeutickou solnou inhalací, floating ve vodě z Mrtvého moře a fitness centrum. Nezapomenutelným zážitkem je relaxace v orientálních Suitech pro páry: Hammam - turecká lázeň spojená s prohřátím těla na speciálním mramorovém kameni nebo úžasná procedura Rassoul, která kombinuje bahenní jílový zábal s účinky parní lázně.

Restaurace

Cílem kuchyně hotelu Prezident je podpořit blahodárné účinky speciálních lázeňských kúr a pomoci klientovi zažít a praktikovat zdravý styl stravování. V nabídce jsou speciality domácí i mezinárodní kuchyně připravené vždy se zvláštní péčí, aby byly nejenom chutné, ale i zdravé. Kromě restaurace vybízí k příjemnému posezení také hotelové lobby, kde jsou po celý den podávány nápoje.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz