přeskočit k navigaci »

Tady jsem Úvod > ubytování > Hotel Georgy House - Bristol Group - Karlovy Vary

Hotel Georgy House - Bristol Group - Karlovy Vary

 

Nejnovějším objektem resortu Bristol Royal se stal hotel Georgy House, postavený na jaře roku 2008 a citlivě zakomponovaný do parku i okolí ostatních lázeňských budov. Spolu s bazénem, lemujícím park, vytváří nové zajímavé panorama.

 

Kontakt a adresa

Tel.: 88003507247

E-mail: info@karlovy-vary.cz

Web: www.bristolgroup.cz

Adresa: Sadová 19, Karlovy Vary

 

Podrobné informace

Nejnovějším objektem resortu Bristol Royal se stal hotel Georgy House, postavený na jaře roku 2008 a citlivě zakomponovaný do parku i okolí ostatních lázeňských budov. Spolu s bazénem, lemujícím park, vytváří nové zajímavé panorama. Hotel Georgy House disponuje 24 jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji i apartmá a s ostatními budovami a lázeňskými provozy je opět propojen podzemními koridory. V hotelu se navíc nachází zábavní středisko, jehož součástí je bowling a internetová kavárna.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje ordinací lékaře a bowlingovým centrem.

Balneoprovoz

Klasické a reflexní masáže, elektroterapie, pneumopunktura, přístrojová lymfodrenáž, inhalace, zubní irrigace a vasotrain (přístroj pro vakuově kompresivní terapii).

Restaurace a stravování

Nedílnou součástí lázeňské léčby je správné stravování a dietní režim pacientů. Ten stanovuje lékař na základě lázeňského dietního systému. Na výběr vhodných jídel dohlíží dietní sestra, která je pacientům denně k dispozici a mohou s ní konzultovat vše potřebné.

Kuchyně nabízí celou řadu pokrmů se základními i speciálními dietami. V komfortně zařízené restauraci se podávají snídaně formou rautových stolů, obědy a večeře pak formou nabídkových stolů, kdy si teplé pokrmy hosté objednávají přímo ze speciálních jídelních lístků. Pro dodržení celodenního pitného režimu jsou k dispozici různé druhy vod, džusů a čajů.

Pokud k chutnému pokrmu preferujete sklenku dobrého vína, můžete si vybrat z široké nabídky nejkvalitnějších tuzemských i zahraničních vín.

Restaurace Palace

Stylová restaurace Bristol Palace disponuje dvěma salonky - Club a Moser - a její celková kapacita činí 282 míst. Speciální menu dietní kuchyně, menu pro každou příležitost i nabídka à la carte - to vše nabízíme našim hostům.

Nádherný výhled na centrum města ještě více umocňuje romantické posezení u dobrého jídla a pití.

 

Příslušenství

 
 
 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz