přeskočit k navigaci »

Tady jsem Úvod > ubytování > Carlsbad Plaza Medical Spa & Wellness Hotel - Karlovy Vary

Carlsbad Plaza Medical Spa & Wellness Hotel - Karlovy Vary

Carlsbad Plaza Karlovy Vary

Carlsbad Plaza Karlovy Vary

 

Hotel Carlsbad Plaza 5*Superior se nachází v těsné blízkosti proslulých lázeňských kolonád Karlových Varů a svým hostům nabízí ubytování ve 151 nadstandardně vybavených pokojích, včetně 27 apartmánů s výhledem na klidnou lázeňskou část, nebo do tiché hotelové zahrady. Hotel je jedinečný zejména rozsáhlou nabídkou léčebných služeb v Medical Spa & Wellness prostorách o rozloze přes 3500 m2.

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 353 225 502

E-mail: reservation@carlsbadplaza.cz

Web: http://carlsbad-plaza.com

Adresa: Mariánskolázeňská 25, Karlovy Vary

 

Podrobné informace

 

Hotel je jedinečný zejména rozsáhlou nabídkou léčebných a lázeňských služeb zahrnující více než 250 druhů procedur v unikátních Medical Spa & Wellness prostorách o rozloze přes 3500 m2.

V nabídce naleznete Medical Spa Gallery využívající tradičních metod karlovarského léčení, Wellnessland Alt Karlsbad s pěti druhy bazénů a sedmi typy saun, unikátní Medical Spa Suites pro léčbu v naprostém soukromí a maximálním pohodlí a Carlsbad Clinic s bohatou nabídkou diagnostických, estetických a relaxačních procedur. Vše pod pečlivým dohledem profesionálů 14-ti lékařských specializací.

Carlsbad Plaza nabízí svým hostům také moderní konferenční prostory, útulnou restauraci Sorrento s bohatou bufetovou nabídkou, i jedinečnou zážitkovou restauraci #ID Bar & Restaurant denně s živou hudbou.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz