přeskočit k navigaci »

Tady jsem Úvod > ubytování > Bristol Palace - Bristol Group - Karlovy Vary

Bristol Palace - Bristol Group - Karlovy Vary

 

Jedna z nejvýše položených budov skupiny hotelů Bristol Royal a zároveň jedna z nejkrásnějších karlovarských dominant byla postavena koncem 19. století. Bohatou historii a dlouholetou tradici Bristol Palace lze vnímat ve všech jeho prostorách.

 

Kontakt a adresa

Tel.: 88003507247

E-mail: info@karlovy-vary.cz

Web: www.bristolgroup.cz

Adresa: Zámecký vrch 34, Karlovy Vary (mapa)

 

Podrobné informace

Jedna z nejvýše položených budov skupiny hotelů Bristol Royal a zároveň jedna z nejkrásnějších karlovarských dominant byla postavena koncem 19. století. Bohatou historii a dlouholetou tradici Bristol Palace lze vnímat ve všech jeho prostorách. Kapacita hotelu čítá 48 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů i luxusní a prezidentské apartmá.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje dvěma výtahy, recepcí se směnárnou, balneoprovozem, restaurací, kavárnou a salonky Moser a Club.

Balneoprovoz

Klasické a podvodní masáže, skotské střiky, koupele ve vřídelní vodě (perličkové a uhličité) hydroxeur, parafango (originální forma lokální aplikace tepla) a bahenní koupele.

Restaurace a stravování

Nedílnou součástí lázeňské léčby je správné stravování a dietní režim pacientů. Ten stanovuje lékař na základě lázeňského dietního systému. Na výběr vhodných jídel dohlíží dietní sestra, která je pacientům denně k dispozici a mohou s ní konzultovat vše potřebné.

Kuchyně nabízí celou řadu pokrmů se základními i speciálními dietami. V komfortně zařízené restauraci se podávají snídaně formou rautových stolů, obědy a večeře pak formou nabídkových stolů, kdy si teplé pokrmy hosté objednávají přímo ze speciálních jídelních lístků. Pro dodržení celodenního pitného režimu jsou k dispozici různé druhy vod, džusů a čajů.

Pokud k chutnému pokrmu preferujete sklenku dobrého vína, můžete si vybrat z široké nabídky nejkvalitnějších tuzemských i zahraničních vín.

Restaurace Palace

Stylová restaurace Bristol Palace disponuje dvěma salonky - Club a Moser - a její celková kapacita činí 282 míst. Speciální menu dietní kuchyně, menu pro každou příležitost i nabídka à la carte - to vše nabízíme našim hostům.

Nádherný výhled na centrum města ještě více umocňuje romantické posezení u dobrého jídla a pití.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz