přeskočit k navigaci »

Tady jsem Úvod > ubytování > Boutique Hotel Corso - Karlovy Vary

Boutique Hotel Corso - Karlovy Vary

Boutique Hotel Corso

Boutique Hotel Corso

 

Boutique Hotel Corso přímo v lázeňském centru Karlových Varů nabízí moderní a stylové ubytování s maximálním komfortem a nadstandardními službami v oblasti spa, gastronomie, ubytování a péče o klienty. Pár kroků od hotelu jsou světoznámé léčivé prameny, promenády a hlavní památky Karlových Varů.

 

Podrobné informace

V restauraci si můžete vychutnat moderní gastronomii, postavenou na třech principech: čerstvá, zdravá a estetická. Stravování, v případě zájmu, spojíme s unikátními léčebnými procedurami pod dohledem lékařů s využitím karlovarských pramenů a terapií v moderně vybaveném spa centru přímo v budově hotelu.

Součástí hotelu je relaxační wellness centrum, do kterého mají hosté kdykoliv přístup. Ve welness centru je stylový bazén s masážním vodopádem, saunou, parní sprchou a doplňkovými službami v podobě různých druhů masáží či hammamem.

Všechny pokoje a apartmá jsou prostorné s moderní koupelnou se sprchou nebo vanou a fénem, TV, WIFI, minibarem chladničkou či kuchyňkou a u některých s krásným výhledem na řeku a město, vrostlé do okolních lázeňských lesů.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz