přeskočit k navigaci »

Tady jsem Úvod > Aktivity > gastronomie > Smíchovský pavilon - Karlovy Vary

Smíchovský pavilon - Karlovy Vary

 
 

Restaurace Smíchovský pavilon - legenda společenského života v Karlových Varech. Jediná, zcela nekuřácká restaurace, v elegantním stylu se zaměřuje na prvorepublikovou kuchyni s důrazem na zvěřinu.

 

Podrobné informace

Restaurace Smíchovský pavilon nabízí klasická jídla připravená podle starých receptů, avšak s přihlédnutím k modernímu životnímu stylu. Denně nová jídla, které se vaří z čerstvých surovin. Kuchyně první republiky vycházela z klasických českých receptů, ale byla také silně ovlivněna kuchyní francouzskou.

Prostory restaurace Smíchovský pavilon jsou ideální pro pořádání školních srazů, večírků, oslav apod.

Salonky

Staropramen velký sál - Tento sál je dominantou restaurace, hlavní sál je pro 90 osob. V letním období lze k jeho kapacitě připočíst ještě dvě venkovní terasy.

Africký salonek Emila Holuba -  Salonek pro 30 osob je zařízený v loveckém duchu Dr. Emila Holuba. Salonek je svou kapacitou vhodný pro pořádání třídních srazů, degustací, školení a podobných setkání.

Salonek Realistic Josefa Mayera - Prosklené atrium s kapacitou 60 míst vyhovuje svou kapacitou pro společenské akce středního rozsahu, zájezdům apod.

Kontakt a adresa

Tel.: + 601 225 599

e-mail: info@smichovskypavilon.cz

web: www.smichovskypavilon.cz

adresa: Lidická 2, Karlovy Vary, Karlovy Vary (mapa)

 
 

Mapa

 
 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz