přeskočit k navigaci »

Tady jsem Úvod > Reality > Viladům Starý Mlýn, Praha - Zdiby

Viladům Starý Mlýn, Praha - Zdiby

 
Viladům Starý Mlýn, Praha - Zdiby

O projektu Viladům

Projekt Viladům Starý Mlýn nabízí příjemné bydlení v přírodě, na okraji Prahy. K dispozici je posledních 9 volných bytů v různých variantách dispozičního uspořádání 2+kk, 3+kk a 4kk od 70 do 120 metrů čtverečních. Součástí projektu jsou i garážová stání a parkování před domem. Chybět nebude venkovní dětské hřiště s parkovou úpravou, které zajistí příjemné prostředí zejména v letních měsících.

Lokalita

Projekt se nachází v okrajové části Prahy, ve Zdibech, v zalesněné části u rybníka. Nová bytová zástavba bude splňovat všechny požadavky na kvalitní bydlení. Má výbornou občanskou vybavenost, obecní úřad, základní a mateřská škola, knihovna, restaurace, dále dobrou dopravní dostupnost, metro C Kobylisy – 6 km, stanice autobusu 500 m, č. busu 371 + 374 a je zasazena do klidného prostředí v těsném sousedství přírody. V okolí zámek Roztoky u Prahy, Trojský zámek, ZOO Praha a Botanická zahrada v Troji, Ďáblický háj, Přírodní park Drahaň-Troja.

Informace o ceně

Podmínky financování jsou, že zájemce si kupuje užívání družstevního bytu s příslušenstvím, při rezervaci složí fin. zálohu (cca 100 000 Kč), pak se do předem určeného termínu podepíše kupní smlouva a klient zaplatí min. částku 25 % z celkové kupní ceny bytu, následně se po převzetí bytu platí měsíční splátky určené kupní smlouvou po dobu cca 20 let. (vše dle smlouvy). Klient si proto nemusí sjednávat hypotéku či jiné úvěry na získání bytu. Prozatím spadá objekt do energetické náročnosti typu G.

V Listopadu je možné si dva z ukázkových bytů prohlédnout.

Odhadovaný termín dokončení je Listopad 2016.

 

Kontaktní údaje

Jméno: Milan Žemlička

Adresa: Zdiby

Telefon:  +420 777 553 880

E-mail: milan.zemlicka@karlovy-vary.cz

 

Soubory ke stažení

Ceník (60.38 KB, pdf)

 
 
 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz