přeskočit k navigaci »

Úvod » Aktuality » Aktuality » Villa Ritter = detox hotel, kde se uzdravuje i pokrmy ze skvělé kuchyně Vitariana

Villa Ritter = detox hotel, kde se uzdravuje i pokrmy ze skvělé kuchyně Vitariana

 

29.05.2018

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Redakce

 

Každý z lázeňských domů Karlových Varů je něčím jedinečný. Je tomu tak i u nedávno otevřeného Detox hotelu Villa Ritter. Kromě stylového ubytování v pohádkové vile, špičkových služeb balneologického oddělení a jedinečných očistných programů, nabízí i propracovanou nabídku RAW stravy v restauraci VITARIANA s možností rozvozu zdravých pokrmů i mimo hotel.

Romantická Villa Ritter je jednou z malebných budov zasazených v zeleni, na něž narazíte v klidné karlovarské čtvrti West End. Má jedinečné umístění. Do centra plného kolonád a lázeňského života, stejně jako do klidných okolních lesů, je to z vily jen pár kroků.

Uvnitř vily si mohou hosté vybrat z 18 elegantně upravených pokojů o celkové kapacitě 36 lůžek. Vše mají navíc na dosah. V Balneologickém centru Villy Ritter je dostupná široká škála lázeňských procedur. Hotelové wellness centrum zas nabízí vedle léčebných aktivit také dostatek příležitostí k příjemnému uvolnění v bazénu či výřivce. A léčivé je i stravování v hotelové restauraci VITARIANA, kde se podávají rozmanité lahůdky hotelové RAW/ vitariánské kuchyně.

Villa Ritter je unikátní především nabízenými různorodými detoxikačními programy. Aby se mohly projevit přirozené léčivé síly, je nutné tělo odlehčit a pročistit. Vnitřní očista je však proces, během něhož je dobré mít zkušené průvodce. Právě takové ve Ville Ritter najdete, a nejsou to jen lékaři specialisté, ale i vynikající kuchaři ve VITARIANĚ. Očista by měla být důkladná, proto je založena rovněž na pečlivém výběru tekutin a zdravých pokrmů. Léčivá karlovarská minerální voda doplňuje skvěle celý proces a je v budově Villy nabízejí vodu ledovcovou, alkalickou a detoxikační čaje z ručně sbíraných a sušených bylin.

Strava je pak v hotelové restauraci VITARIANA založena na bohatém výběru RAW pokrmů. Kuchyni velí zkušení a vždy veselí a ochotní kuchaři Majda a Marek. Se zpracováním zeleniny, ovoce, výhonků, ořechů a semínek, z nichž je strava v restauraci složena, mají bohaté a dlouholeté zkušenosti. Také dbají na to, aby tepelná úprava jídel nepřekračovala magickou hranici 42°C.

Jídelníček je ve Ville Ritter sestavený šéfkuchařem a odborníkem na terapeutickou výživu a je vyvážený tak, aby každý člověk (ať už jedl před účastí v našem programu jakoukoliv stravu) obdržel všechny živiny a vitamíny, na které je zvyklý, chutně se najedl a neměl pocit hladu. Nabídka je nesmírně pestrá, mění se v závislosti na roční době a i během 21 dnů se nikdy neopakuje!

VITARIANA je ve Ville Ritter otevřena od pondělí do neděle od 7.00 do 19.00 nejen hostům hotelu, ale také dalším návštěvníkům. Skvělé a zdravé jídlo je ale možné si z restaurace také objednat. Rozváží odsud dobroty RAW kuchyně ve všech podobách – od hlavních jídel, smoothies až po vynikající a vitamíny nadupané dorty.

Oficiální web: www.villaritter.com/cs/

 

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie: Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 

Vyberte si z nejširší nabídky ubytování v Karlových Varech »

 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz