přeskočit k navigaci »

Úvod » Aktuality » Aktuality » Vánoční trhy v Karlových Varech 2019

Vánoční trhy v Karlových Varech 2019

 

21.11.2019

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Redakce

 

Vánoční trhy v Karlových Varech se letos odehrají v kulisách lázeňského centra. Začnou v sobotu 30. listopadu a potrvají do 26. prosince. Sváteční atmosférou bude protknuta celá trasa od hotelu Thermal ke Grandhotelu Pupp. Středobodem dění bude Mlýnská kolonáda, kam budou situovány trhy a doprovodný program. Vánoční strom a atrakce pro děti najdou návštěvníci u Thermalu. Celá lokalita bude nově vyzdobena a nasvícena, dopravu mimo jiné zajistí vánoční vláček

 
 

Naplánujte si ubytování Spa hotel Imperial »

Na prostranství před Mlýnskou kolonádou vyroste pomyslný les a tržiště. U dvou desítek stánků bude k dostání sváteční a dárkový sortiment, zejména vánoční dobroty. Na podiu se představí děti z karlovarských mateřských a základních škol, místní umělci i známé tváře české hudební scény jako Michal Hrůza, Jitka Zelenková nebo Josef Laufer.

Vánočním stromem bude letos stříbrný smrk ze Severní ulice. Usazen bude na prostranství před Thermalem a slavnostně rozsvícen na první adventní neděli, 1. prosince v 17 hodin. V jeho blízkosti vyroste také dřevěný betlém a děti se zde zabaví na kolotoči a dalších atrakcích. Ani zde nebudou chybět stánky s vánočním sortimentem.

Na několika místech lázeňské zóny najdou zájemci oblíbené vánoční fotokoutky, ve Dvořákových sadech bude k vidění zajímavá atrakce v podobě stromu, který bude svítit podle toho, jak mu kolemjedoucí budou zpívat.

Návštěvníky vánočních trhů dopraví do lázeňského území vánoční vláček. Jezdit bude na trase Hlavní pošta – Thermal – Lázně III – Divadelní náměstí – Císařské lázně. Komfortní dopravu zajistí také běžné linky MHD, které obsluhují zastávku Lázně III (linky č. 1 a 4), spoj č. 2 na Divadelní náměstí nebo linka č. 13 jezdící k lanovce Imperial.

Prožijte úžasný adventní čas v Karlových Varech.

Celý program vánočních trhů naleznete na oficiální stránce trhů www.vanocnivary.cz

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie: Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 

Vyberte si z nejširší nabídky ubytování v Karlových Varech »

 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz