přeskočit k navigaci »

Úvod » Aktuality » Aktuality » Podzimní porcelánové slavnosti 6. - 8. září 2019

Podzimní porcelánové slavnosti 6. - 8. září 2019

 

02.09.2019

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Redakce

 

Brzký podzim se v Karlových Varech bez Porcelánových slavností takřka neobejde. Ve dnech 6. - 8. září si můžete opět zakoupit výrobky firem Thun 1794 a.s., Český porcelán Dubí, Porcelánka Rudolf Kämpf, s.r.o., G.Benedikt Karlovy Vary, Thun Studio i sklářské manufaktury Moser za bezkonkurenční akční ceny a doplnit si tak svoji výbavu skla a porcelánu.

Před nákupem se především inspirujte v reprezentativních prostorách Grandhotelu Pupp, kde bude opět připravena výstava s názvem Prostřené stoly. Kvalitní český porcelán doplněný českým špičkovým sklem a dekorativním prostíráním ve Vás ihned vyvolá touhu přenést si nápaditě prostřený stůl i k Vám domů.

Pro děti je připravena pojízdná Porcelánová školička, kde si děti i rodiče mohou dle vlastní fantazie ozdobit porcelánový výrobek, ten je poté vypálen a návštěvníci Porcelánových slavností si odnesou malý suvenýr jako památku. Podzimní porcelánové slavnosti jsou doprovázeny i vystoupeními českých i světových folklorních souborů v rámci Karlovarského folklorního festivalu. Nad Porcelánovými slavnostmi převzala záštitu agentura CzechTourism.

www.thun.cz

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie: Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 

Vyberte si z nejširší nabídky ubytování v Karlových Varech »

 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz