přeskočit k navigaci »

Úvod » Aktuality » Aktuality » Hotel Imperial získal pátou hvězdu

Hotel Imperial získal pátou hvězdu

 

08.11.2017

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Redakce

 

Hotel Imperial povýšil v kategorii luxusních hotelů a od října 2017 má oficiálně 5 HVĚZD! Dlužno dodat, že v České republice vyhlášených pětihvězdičkových hotelů není mnoho a ty lázeňské se dají spočítat na prstech jedné ruky. Podle přehledu HOTELSTARS UNION, mezinárodní organizace hotelových asociací 17 evropských zemí, která v roce 2010 vytvořila společná kritéria přidělování hvězdiček, od té doby zastřešuje a hlídá jejich dodržování, dokonce až dosud u nás splňovalo podmínky jen 7 z nich.

Není to jen optická změna oficiálního názvu hotelu na IMPERIAL*****, ale výsledek stálého vylepšování služeb. Ostatně o trvalém trendu zvyšování úrovně komplexní péče o hosty svědčí mimo jiné i celkem 7 prestižních ocenění „Czech Republic´s Leading Spa Resort“, které Imperial získal od roku 2005, naposledy pak v roce 2016.

Připomeňme, že hotel Imperial nedávno oslavil 100 let své existence, tvoří dominantu Karlových Varů od roku 1912. Již tehdy vznikl jako velkohotel sázející na luxusní vybavení a služby, které sem lákaly klientelu z celého světa. Jeho rozkvět zastavila válka a pak čtyřicet let chátrání. Do své někdejší krásy byl vzkříšen díky novým majitelům až v roce 2003 po dlouhé a náročné rekonstrukci.

Mezi novinky karlovarského hotelu Imperial, bez kterých se pětihvězdičková kvalita neobejde, patří například limousine servis, parkování s obsluhou, rozestýlání postelí, room servis a plno dalších příjemných služeb. Luxusní prostředí, skvělá atmosféra a vynikající kuchyně do hotelu Imperial opakovaně láká hosty nejen z České republiky, ale opět z celého světa. Mnozí z nich sčítají své pobyty v oblíbeném hotelu nad Karlovými Vary na desítky! Ostatně neváhejte ani vy, rezervujte si některý z nabízených pobytů a 5hvězdičkový servis si rozhodně vyzkoušejte sami! 

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie: Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 

Vyberte si z nejširší nabídky ubytování v Karlových Varech »

 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz