přeskočit k navigaci »

Úvod » Aktuality » Aktuality » 50. ročník festivalu Tourfilm

50. ročník festivalu Tourfilm

 

27.09.2017

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Redakce

 

6. - 7. října 2017 se v Karlových Varech uskuteční jubilejní 50. ročník festivalu Tourfilm.

Festival Tourfilm je nejstarším mezinárodním filmovým festivalem s cestovatelskou tematikou na světě. Koná se od roku 1967 a jeho posláním je uvést a ocenit dokumentární a propagační filmy a spoty, které svou obsahovou náplní.

Hlavní hvězdou letošního Tourfilmu s podtitulem "50 let českého cestovatelství” bude pan Miloslav Stingl. Za nás: “Kdo jiný, dámy a pánové?”

Program bude letos obohacen hned o dva fotografické workshopy pro veřejnost - prvního se v pátek odpoledne ujme Petr Jan Juračka, v sobotu vás na fotoprocházku po Karlových Varech vezme Tomáš Třeštík. Sledujte náš web a facebook, místa na obou workshopech budou omezena.

„Letošní jubilejní ročník půjde vstříc všem regionům České republiky. Návštěvníci získají nejen tip na své výlety a dovolené, ale především se budou moci přesvědčit, jak se jednotlivé lokace za uplynulých padesát let proměnily. CzechTourism klade každým rokem větší důraz i na odbornou část programu reflektující cestovní ruch. Workshopy pro veřejnost i studenty letos doplní prezentace jednotlivých regionů České republiky, agentura bude prezentovat svůj marketingový projekt BarokoPLAY,“ dodává ředitelka agentury CzechTourism Monika Palatková.

Vstup na festival je zdarma, návštěvníci se mohou těšit na besedy (Miloslav Stingl, Jiří Kolbaba, polárník Vilém Rudolf, herci Vojta Kotek, Jan Révai a Jan Potměšil aj.), filmové promítání i odborný program. Festival zakončí představení Divadla Járy Cimrmana, bezplatný vstup na hru budou moci získat návštěvníci festivalu.

Letošním ročníkem nás provede trojice zkušených cestovatelů Petr Horký, Rudolf Švaříček a Vendula Pudelková.

Festival probíhá v Grand Hotelu Ambassador

Program festivalu

Pátek 6. října
Sobota 7. října

Oficiální web festivalu: www.tour-film.cz

Pořadatelem festivalu Tourfilm je Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism.

 

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie: Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 

Vyberte si z nejširší nabídky ubytování v Karlových Varech »

 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz