přeskočit k navigaci »

Úvod » Aktuality » Aktuality » 5.ročník Club party Karlovy Vary s tanečním parketem 4.000 m2

5.ročník Club party Karlovy Vary s tanečním parketem 4.000 m2

 

25.07.2022

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Redakce

 

S ohledem na nepříznivou předpověď počasí se akce bude konat v Lidovém domě ve Staré Roli!!

Projekt Danceparade CZ pořádá letos již 5.ročník open air taneční CLUB PARTY na Karlovarsku. Největší regionální taneční party nabídne svým příznivcům spoustu novinek, například nové známé tváře i místo.
My vám přinášíme rozhovor s Miloslavem Kubsou, hlavním pořadatelem této akce.

Akci Club party Karlovy Vary každoročně navštíví více jak 1.000 lidí, jak se daří zaujmout návštěvníky, aby vám byli takzvaně věrní?
Věrnosti naších příznivců si vážíme, a proto se snažíme rok od roku dělat akce lepší a s bohatším programem. Každý rok pozvedáváme jak audiovizuální stránku akce, tzn. lepší zvuk, světla, LED obrazovky a podobně, tak především program akce. Zajímavější účinkující, známá jména.

Například?
Loni to bylo třeba české elektronické duo Bratři. Dvojčata Jirka a Ondra hrají elektronickou taneční a techno muziku živě. Má to obrovskou energii a musím říct, že jsme si to všichni neskutečně užili. Ostatně jako každý rok. Na našich akcích vystoupili i republikově známý DJs, které v Karlových Varech v klubu normálně nepotkáte, například DJ Richie ze Studia 54, DJka Mejsi, hrající své sety i na Evropě2, nebo DJské duo Porn Twins. Normálně hrají všichni po velkých klubech v ČR, ale rádi přijali pozvání do Karlových Varů.

Co jste připravili pro návštěvníky v letošním roce?
Vše bude úplně jinak než doposud. V první řadě místo. Nově bude akce probíhat na parkovišti vedle burzy na Západní ulici v Karlových Varech. Ale mnohem důležitější je program – lineup letošní akce: sety klubové muziky návštěvníkům zahraje 5 DJek!

To se dá v ČR dát dohromady 5 DJek? Které to jsou?
Ano, máme v České republice spoustu šikovných DJek. Nadějné vycházející hvězdy, tak již známá jména. Mám radost, že pozvání na akci přijaly Djky Ladia a Lucca. Ladida hrála například na největší technoparty světa Loveparade v Berlíně, Mayday v Dortmundu, několikrát získala titul nejlepšího DJe, zahrála si takovými jmény jako Carl Cox, Westbam, nebo Marusha. DJka a skladatelka Lucca loni vyhrála titul Bass Awards CZ/SK DJka 2021, vydává kompilace pro časopis XMAG, nedávno si v Praze zahrála s Carl Coxem, a hned po vystoupení na Danceparade jedou s Ladidou hrát na festival Mácháč. Prostě TOP české DJky

Zatím jste uvedl dvě velká jména taneční scény, kdo jsou ale zbylé tři účinkují?
Snažil jsem se dát prostor i místním, nebo méně známým holkám. Povedlo se. Svůj set zahraje DJka Cobra z Pardubic, která hraje po klubech po celé ČR, mladá regionální DJka Audia, která hraje především v klubech v Karlových Varech a okolí, nebo začínající DJka Mia.

Program máte opravdu nabitý, tak ať se akce i letos vydaří.
Děkuji.

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie: Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 

Vyberte si z nejširší nabídky ubytování v Karlových Varech »

 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz