přeskočit k navigaci »

Tady jsem Úvod > ubytování > Lázeňský dům Sadový Pramen - Karlovy Vary

Lázeňský dům Sadový Pramen - Karlovy Vary

 

Lázeňský dům Sadový Pramen*** leží v centru lázeňské zóny vedle Sadové kolonády. Nabízí ubytování v 16 jednolůžkových, 63 dvoulůžkových pokojích a v 10 apartmánech. 

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 734 605 443

E-mail: info@karlovy-vary.cz

Web: www.vlrz.cz/www/index.php?&z=8

Adresa: Mlýnské nábřeží 574/7, Karlovy Vary (mapa)

 

Podrobné informace

Lázeňský dům Sadový Pramen*** nabízí ubytování ve dvou kategoriích - LUX a STANDARD. Prostorné pokoje umožňují přidání přistýlek

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny TV-Sat, telefonem s možností přímé volby, trezorem, ledincí, sprchovým koutem a toaletou. Pokoje jsou nekuřácké a domácí zvířata zde nejsou povolena. 

Apartmány pro mají oddělený obývací pokoj s rozkládací pohovkou a ložnici s dvoulůžkem. Jsou  nadstandardně vybavené LCD televizorem se satelitním příjmem, radiobudíkem, minibarem, trezorem, lednicí, vysoušečem vlasů, koupacím plášťem a pantoflemi.  V koupelnách je k dispozici vana nebo sprchový kout, bidet a WC.

Dětská postýlka je k zapůjčení zdarma. 

Stravování

Pobyty jsou standardně poskytovány se snídaní. Stravování probíhá v prostorné jídelně, snídaně jsou podávány formou bufetu, obědy a večeře servírované výběrem z 5 menu. 

Klientům nabízíme dietní stravování stanovené lázeňským lékařem a pod dohledem dietní sestry. Pro klienty je též možné zajistit individuální stravu i dietu (např. bezlepkovou dietu) po konzultaci s dietní sestrou. Na přání připravujeme i vegetariánskou stravu. V lázeňském domě je podávána bohatá strava s čerstvou i vařenou zeleninou, širokým výběrem salátů, příloh a nechybějí ani oblíbené rybí a kuřecí pokrmy. V nabídce jsou i specifické pokrmy oblíbené zahraniční klientelou.

Parkování

Parkování lze zajistit v podzemních garážích hotelu Kriváň (naproti LD Sadový Pramen)nebo v garážích hotelu Thermal (5 minut chůze) K objektu lze přijet pouze na povolení a jen za účelem dopravení osob na místo pobytu.

Možnost placeného parkování v podzemních garážích je v hotelu Kriváň (přímo naproti LD Sadový Pramen) nebo v podzemních garážích hotelu Thermal (5 minut chůze).

Léčení

Lázeňský dům Sadový Pramen patří pro tradiční léčení pomocí přírodního léčivého zdroje k hlavním léčebným zařízením v Karlových Varech. Přímo v Lázeňském domě Sadový Pramen vyvěrá jeden z léčivých pramenů – pramen Sadový, který se využívá k pitné kúře. Přímo do lázeňské domu Sadový Pramen je také přiváděn světově známý termominerální pramen Vřídlo, který se používá pro vodoléčebné procedury (vřídelní, perličkové, uhličité koupele, hydroxer koupele a podvodní masáže) a k inhalacím. LD Sadový Pramen nemá vlastní bazén, možnost plavání je v krytém bazénu Lázní V. a v termálním venkovním bazénu lázeňského hotelu Thermal (5 minut chůze).

Pro pacienty je v lázeňském domě zajištěna 24 hodinová služba zdravotní sestry. 

 

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz