přeskočit k navigaci »

Úvod » Aktuality » Aktuality » Hotel Imperial se stal členem prestižní hotelové asociace Preferred Hotels & Resorts

Hotel Imperial se stal členem prestižní hotelové asociace Preferred Hotels & Resorts

 

16.07.2018

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Redakce

 

Na jaře 2018 se pětihvězdičkový hotel Imperial Karlovy Vary nově stal členem Asociace Preferred Hotels & Resorts, která ocenila vstřícný přístup k hostům, jedinečný styl stolování a služeb v nejvyšší světové kvalitě, ovšem včetně koloritu místních tradic. V České republice se hotel Imperial Karlovy Vary stal teprve čtvrtým členem Preffered Hotels & Resorts.

Slavnostního křtu a vyvěšení plakety ve vstupní hale hotelu Imperial se ujali společně obchodní a marketingový ředitel společnosti Imperial Karlovy Vary Ing. Petr Milský a ředitel hotelu Imperial Ing. Jiří Švaříček„Jsme nesmírně spokojeni, že naše úsilí o neustálé zvyšování kvality našich služeb se odrazilo nejen v nedávném dosažení pětihvězdičkového standardu hotelu Imperial, ale nyní bylo potvrzeno i vstupem do prestižní společnosti nejlepších hotelů a resortů celého světa, které zaštiťuje asociace Preffered Hotels & Resorts,“ uvedl Petr Milský. „Jsme si vědomi, že členství ve skupině Lifestyle není konec, nýbrž začátek naší cesty za ještě větší spokojeností našich klientů. Ostatně to je i základem filozofie asociace Preffered Hotels & Resorts, která právo nosit pečeť kvality zaštítěné jejím jménem průběžně ověřuje a potvrzuje. Jsme pyšní, že jsme součástí světového společenství hoteliérů, jejichž hlavním úsilím je poskytnout každému svému hostovi zcela unikátní zážitek,“ dodal Jiří Švaříček.

Autentické, inteligentní a dostupné – tak zní jedna z hlavních charakteristik služeb hotelu zařazeného do prestižní světové asociace Preffered Hotels & Resorts ve skupině Lifestyle.

O Preferred Hotels & Resorts

Preferred Hotels & Resorts je největší nezávislá hotelová značka na světě, která představuje více než 700 charakteristických hotelů, středisek, rezidencí a jedinečných hotelových skupin v 85 zemích. Prostřednictvím svých pěti celosvětových sbírek spojuje Preferred Hotels & Resorts náročné cestovatele s výjimečným luxusním pohostinstvím, které splňuje jejich životní a stylové preference pro každou příležitost. Každá nemovitost v portfoliu zachovává vysoké standardy kvality a bezkonkurenční úroveň služeb, které požaduje Integrated Quality Assurance. Aby byla zajištěna nejvyšší spokojenost zákazníků, Preferred Hotels & Resorts uchovává své členy podle Preferovaných standardů excelence ™, které jsou pravidelně měřeny anonymními inspekcemi a na místě prováděnými profesionálními odborníky. Navíc Preferred Hotels & Resorts sleduje zpětnou vazbu hostů a on-line pověst členů prostřednictvím výkonného panelu pro vytváření přehledů.

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie: Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 

Vyberte si z nejširší nabídky ubytování v Karlových Varech »

 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz