přeskočit k navigaci »

Tady jsem Úvod > ubytování > Resort Poppy (Hotel Alice) - Karlovy Vary

Resort Poppy (Hotel Alice) - Karlovy Vary

 

Resort Poppy v Karlových Varech nabízí 150 lůžek, balneo s kapacitou 450 procedur, restauraci s letní terasou a kongresové prostory. Nachází se uprostřed lázeňských lesů, 3 minuty autem od lázeňské kolonády. A díky blízké dostupnosti tenisových a golfových hřišť je ideálním místem odpočinku pro sportovce.

 

Podrobné informace

Pokoje

Pokoje mají zajímavé řešené prosklené koupelny. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizí se satelitním příjmem a rádio, minibarem, trezorem a internetovým připojením. Polovina pokojů má balkon.

Restaurace

Elegantní interiér, sehraný kolektiv šéfkuchaře a moderně pojaté menu tradičních českých receptů. Resort Poppy připravuje v průběhu roku nespočet kulinářských akcí, kde se představují sezonní a regionální suroviny.

Wellness

Wellness provoz poskytuje širokou nabídku kosmetických ošetření, peelingu, manikúry, pedikúry nebo zábalů, které pomáhají při detoxikaci organismu, redukci váhy či omlazení pokožky.
Solná jeskyně příznivě působí při onemocnění dýchacích cest, při nedostatečné činnosti štítné žlázy, onemocnění srdce a oběhového systému, na hypertenzi a dermatologická onemocnění.

Lázně

Lázeňská část nabízí masáže, od klasických až po exotické z různých koutů světa. Před masáží je dobré organismus prohřát a k tomu lze využít koupele nebo zábaly. Důležitou součástí lázeňské péče je přístrojové ošetření, jako např. magnetoterapie, ultrazvuk, lymfodrenáž či laser.

 

Příslušenství

 
 
 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz