přeskočit k navigaci »

Tady jsem Úvod > ubytování > Quisisana Palace - Karlovy Vary

Quisisana Palace - Karlovy Vary

Quisisana Palace Karlovy Vary

Quisisana Palace Karlovy Vary

 

Luxusní butikový hotel Quisisana Palace Karlovy Vary.
Nově otevřený hotel Quisisana Palace si vás na první pohled získá nepochybnou elegancí navenek i uvnitř. Hotel pochází z konce 19. století a spojuje stylové prvky novorenesance, novogotiky a novobaroka. Devatenáct majestátních pokojů a apartmá společně s jedinečným café-restaurantem nabízí čistou tradici, aniž byste se museli vzdát moderního komfortu. Užijte si každý okamžik pobytu v hotelu Quisisana Palace pod heslem "Lifestyle with a touch".

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 734 605 443

E-mail: info@karlovy-vary.cz

Web: www.quisisana-palace.com

Adresa: Mariánskolázeňská 298/3 , Karlovy Vary (mapa)

 

Podrobné informace

Pohled na 19 pokojů a apartmá hotelu Quisisana Palace Karlovy Vary.
Luxusní butikový hotel v bezprostřední blízkosti mondénní karlovarské nákupní ulice na první pohled okouzlí svou majestátní fasádou a vyhraněnou atmosférou. 

Jakmile vstoupíte do svého apartmá nebo pokoje, podmaní si vás kouzelný a elegantní interiér, a také decentní a vstřícný šarm našich zaměstnanců - osobní uvedení do pokoje je samozřejmostí. Pokud jste neočekávali nic menšího než náročný a velkorysý luxus, pak v hotelu Quisisana Palace pocítíte, že vám zde dokonale rozumějí.

Nabídka pokojů

Pokoje Deluxe Quisisana
Přivítají vás naše čtyři pečlivě zrenovované pokoje o rozloze 28 až 32 m² v ušlechtilém prostředí a příjemných teplých barvách. Tyto nekuřácké pokoje mají výhled na tichý vnitřní dvůr. K vybavení těchto pokojů patří koupelna se dvěma umyvadly, příjemný pracovní stůl s bezplatným připojením k internetu, minibar, sejf na notebook a televize s plochou obrazovkou.

Pokoje Grand Deluxe Quisisana
Zde si vychutnáte šarmantní a důstojné prostředí pečlivě zrekonstruovaných pokojů Grand Deluxe s rozlohou od 30 do 34 m². V elegantním interiéru naše hosty obklopí harmonická hra barev, doprovázená prvotřídním servisem. Všechny pokoje jsou situované do vnitřního dvora a disponují velkorysou koupelnou nebo sprchovým koutem, částečně s balkónem, psacím stolem, bezplatným připojením k internetu, minibarem, sejfem na notebook a televizí s plochou obrazovkou. Znovu objevte Karlovy Vary a pocítíte jedinečný životní zážitek - čtyři pokoje Grand Deluxe svádějí k tomu, abyste zůstali ještě déle.

Apartmá Quisisana
V některém z našich dvou apartmá s rozlohou 57 nebo 70 m² se budete cítit prostě jako doma. Harmonická hra barev a osvětlení podtrhují útulný charakter apartmá. Okna apartmá jsou situovaná do dvora. Můžete si zde užívat nezapomenutelné hodiny klidu a dýchat jedinečnou atmosféru hotelu Quisisana Palace. Nezapomenutelný životní styl Karlových Varů prožívejte každý den nanovo. Obě nově renovovaná apartmá vás rozmazlí velkorysou koupelnou, částečně se soukromým balkonem, psacím stolem s bezplatným připojením k internetu, minibarem, sejfem na laptop a dvěma televizemi s plochou obrazovkou.

Apartmá Quisisana Deluxe
Kdo sní o zvláštním místě s dokonale působivou atmosférou, bude se v našich osmi apartmánech Deluxe cítit napoprvé jako doma. Ze soukromého balkónu nechejte svůj pohled bloudit po městě a kouzelné říčce Teplé a užívejte si jedinečnou atmosféru Karlových Varů. Udělejte si pohodlí v relaxačním lehátku u hořícího krbu a užívejte si prvotřídní servis hotelu Quisisana Palace. Všechny nově zrekonstruované apartmá vás přivítají velkorysou koupelnou, zvláštní toaletou, dvěma televizemi s plochou obrazovkou, minibarem, sejfem na notebook, psacím stolem a bezplatným připojením k internetu.

Apartmá Safari Quisisana
Apartmá, které překvapí. Apartmá Safari jedinečným způsobem a s elegancí okouzluje svou náruživou pozorností k detailům. Toto apartmá s rozlohou 75 m² vám během pobytu slibuje nezkalenou romantiku: s blízkým člověkem si užívejte koupel ve vířivce a společně v elegantním prostředí odpočívejte na relaxačním lehátku. V tomto apartmá jsou vášnivé sny vždy vítaným hostem. Apartmá Safari vás rozmazlí velkorysou koupelnou se dvěma umyvadly, dvěma televizemi s plochou obrazovkou, minibarem, sejfem na notebook, psacím stolem a bezplatným připojením k internetu

Café-Restaurant

Když tradice zve k posezení.

Café-Restaurant v hotelu Quisisana Palace v Karlových Varech láká požitky pro všechny smysly.
Od rána do večera je cítit vůně  pražené kávy, která se nabízí k prodeji ve třech druzích, a to jako "jemná", "střední" a "silná". Tento Café-Restaurant v hotelu Quisisana Palace je jedinečný díky tomuto druhu požitků ve spojení s příjemnou atmosférou staré kavárenské tradice, stejně jako díky gastronomickým radostem pro znalce. Kulinářské těžiště přitom tvoří snídaňové variace à-la-carte, stejně jako chutné moučníky, svačiny a hlavní chody.
Zde se člověk cítí zároveň jako doma i jako vzácný host - ať už je to denní turista, obchodník, umělec nebo hotelový host. Bohatá nabídka četby a také místa s přípojením na internet zvou k posezení, setkání s přáteli a známými, k debatám nebo odpočinku, ale také prostě k jídlu. Vždy zde hraje dobová doprovodná hudba, vkusně a pečlivě vybraná. Café-Restaurant Quisisana nabízí místo pro padesát osob. Dopřejte svým smyslům tento nádherně rozmanitý zážitek.

Wellness

Když se snoubí krása se zdravím.

Wellness nabídka hotelu Quisisana Palace Karlovy Vary.
Kdo chce udělat něco dobrého pro tělo, mysl i duši, ten je ve wellness salonu hotelu Quisisana Palace na tom nejlepším místě. Kosmetický salón nabízí širokou paletu znamenitých kosmetických programů pro dámy i pány. Kosmetická řada „Niance“ se vyznačuje pozoruhodným charakterem - jedinečným způsobem působí ve více vrstvách pokožky najednou.
Blahodárné účinky této inovativní multi-anti-aging série pocítíte ihned (a pak i dlouho potom). Pohodu vám navodí i všestranné procedury ve wellness areálu hotelu Quisisana Palace. Vaše napětí a každodenní stres zakrátko zmizí pod zkušeným vedením našich odborníků na kosmetiku a masáže. Dále vám hotel Quisisana Palace Karlovy Vary skýtá krásnou relaxační místnost a na přání také manikúru nebo pedikúru. Dopřejte si čas na dobití energie a skutečné osvěžení všech smyslů v našem luxusním wellness areálu!

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz