přeskočit k navigaci »

Tady jsem Úvod > ubytování > Lázeňská léčebna Mánes - Karlovy Vary

Lázeňská léčebna Mánes - Karlovy Vary

Lázeňská léčebna Mánes Karlovy Vary - restaurace

Lázeňská léčebna Mánes Karlovy Vary - restaurace

 

U lesních promenád v lázeňské části Karlových Varů je situován Léčebný dům Mánes. Komplex lázní tvoří 5 lázeňských domů, a tak nabízí bohaté a profesionální služby v oblastech hotelového ubytování, stravování a v neposlední řadě tradiční karlovarskou lázeňskou léčbu a relaxační aktivity.

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 734 605 443

E-mail: info@karlovy-vary.cz

Adresa: Křižíkova 13, Karlovy Vary (mapa)

 

Podrobné informace

Lázeňská léčebna Mánes se nachází na okraji lázeňského území u lesa, nedaleko od centra města a lázeňské kolonády. Léčivé prameny jsou 10 minut chůze od léčebny. Centrum města a lázeňská kolonáda je dosažitelná také autobusem MHD, který má zastávku v bezprostřední blízkosti léčebny.

Lázeňská léčebna Mánes nabízí

  • komplexní a příspěvková lázeňská léčba pro dospělé a děti s onemocněním trávicího ústrojí a metabolickými chorobami (nemoci jater, žlučníku a žlučových cest, žaludku, nemoci střev, cukrovka, obezita)
  • relaxační a rekondiční pobyty a programy na hubnutí
  • pobyty rodičů s dětmi zajišťujeme dohled a programy pro děti u léčebných pobytů zdarma.

Nabízíme ubytování v luxusních pokojích s příslušenstvím, TV – SAT, telefonem, lednicí a sejfem, možnost připojení k internetu. Hotelový komplex má k dispozici vlastní parkoviště.

Hotelová restaurace

Přímo v objektu se nachází hotelová restaurace s možností speciálního dietního stravování s širokou nabídkou diet např. redukční, diabetická, vegetariánská, nízkocholesterová nebo bezlepková. Pro klienty je též možné zajistit individuální dietní stravu po konzultaci s nutričním terapeutem. Příjemné posezení nabízí denní kavárna s letní terasou.

Balneokomplex

Lázeňskou péči poskytujeme ve vlastním balneokomplexu s využitím široké nabídky léčebných procedur, mezi které patří koupele, masáže, slatinné obklady, léčebný tělocvik, elektroléčba, sauna, fitness a kosmetika. Lázeňská léčebna Mánes je umístěna na rozcestníku vyhlídkových tras lesem – například rozhledna „Diana“, lesní restaurace „Linhart“ nebo „Jelení skok“.

Rekreační zázemí

Hotel má bohaté rekreační zázemí. Můžete si zahrát stolní tenis i volejbal, pronajmout si výbavu na nordic walking, nebo si zacvičit ve fitness centru a na trampolíně. K dispozici je také dětské hřiště. Hotel se účastní programu Cyklisté vítáni. V blízkosti hotelu vede celá řada značených cyklistických i turistických stezek a na recepci jsou k dispozici informace a brožury pro cyklisty. Nechybí ani speciální úschovna jízdních kol.

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz