přeskočit k navigaci »

Tady jsem Úvod > ubytování > Hotel Marttel - Karlovy Vary

Hotel Marttel - Karlovy Vary

Spa hotel Marttel Karlovy Vary

Spa hotel Marttel Karlovy Vary

 

Hotel Marttel se nachází kousek od historického centra Karlových Varů. Nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích. Hotel disponuje vlastním parkovištěm a Wi-Fi připojením zdarma.

 

Kontakt a adresa

Tel.: +420 734 605 443

E-mail: info@karlovy-vary.cz

Adresa: Lidická 447/12, Karlovy Vary (mapa)

 

Podrobné informace

Poloha

Hotel Marttel má ideální polohu. Naleznete ho v klidné části Karlových Varů, blízko u lesa, na druhou stranu je to jen pár minut chůze do centra města. Navíc díky své poloze na kopci nabízí krásný výhled na Karlovy Vary. Umístění hotelu je vhodné jak pro pěší výlety do přírody, cyklistické výlety tak pro návštěvu historického centra města, či dalších zajímavých míst. Autobusová zastávka je navíc od ubytovacího zařízení vzdálena jen 50 metrů.

Pokoje

Světlé a útulné pokoje poskytují komfortní ubytování. Kvalitní spánek zaručí pohodlné postele nadstandardních velikostí. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, fénem, satelitní televizí, Wi-Fi a malou lednicí. Ve většině pokojů naleznete také psací stůl, křesla s konferenčním stolkem a některé mají i vlastní balkón.

Služby

Bohatá bufetová snídaně a kvalitní Wi-Fi připojení jsou v hotelu Marttel samozřejmostí. Velikou výhodou je vlastní parkoviště, které je pro hosty zdarma. Prostorná konferenční místnost nabízí ideální místo pro pořádání firemních jednání, prezentací, školení, výstav či společenských akcí. Relax ve formě masáží a různých druhů zkrášlovacích procedur nabízí kosmetický salon, který se nachází přímo v hotelu.

 

 

Příslušenství

 

Mapa

 
 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz