přeskočit k navigaci »

Tady jsem Úvod > O Karlových Varech > Kongresová turistika > Grandhotel Pupp

Grandhotel Pupp

 
Grandhotel Pupp Karlovy Vary - Slavnostní sál

Slavnostní sál

Nádherné neobarokní prostory Slavnostního sálu s kapactou až 750 osob jsou vhodné pro pořádání kongresů, konferencí a plesů. Právě pro svůj jedinečný vzhled a atmosféru je Slavnostní sál Grandhotelu Pupp často vyhledáván pro luxusní prezentační akce, nemluvě o kulturních událostech mezinárodního významu jako je tradiční Mezinárodní filmový festival, festival cestopisných filmů Tourfilm a mnohé další. Nabízí široké možnosti různých typů stolového uspořádání a díky technickému zázemí také vynikající podmínky pro využití nejmodernější konferenční techniky. Každoročně se zde koná množství významných kongresů, z již realizovaných můžeme jmenovat např. Světový urologický kongres, Světový kongres barmanů, Balneologické dny nebo Setkání ministrů Visegrádské čtyřky a mnoho dalších.

Salonky Bohemia I - II - III

Tři samostatně využitelné salonky se nacházejí v blízkosti recepce Grandhotelu Pupp. Salonky Bohemia I. a II. lze posuvnou stěnou propojit v jednu velkou konferenční místnost, což z nich činí variabilní prostory vhodné pro různé události. Sousední salonek Bohemia III. představuje menší prostor vhodný především pro soukromá jednání u kulatého stolu do 12 osob.

Salonky Beethoven I - II - III

Tři vysoce variabilní, samostatně použitelné salonky lze jednoduše propojit v jednu konferenční místnost poměrně netradičního půdorysu. Salonky jsou laděny do starorůžové barvy a díky své specifické atmosféře jsou často využívány např. pro tiskové konference, obchodní jednání či školení.

Salonky Chopin I - II

Dva samostatně použitelné salonky nacházející se v Grandhotelu Pupp First Class lze propojit v jednu konferenční místnost. Tyto prostory dříve sloužily jako luxusní restaurace La Belle Epoque

Salonek Mattoni

Využijte možnosti vést Vaše jednání ve velice netradičním prostředí klubu Becher´s Bar, klasického klubu v anglickém stylu, který nabízí uzavřený Mattoni salonek, vhodný pro menší jednání. Tato možnost skýtá především exkluzivní prostředí.

Salonek Amadeus

Nový salonek v Grandhotelu Pupp First Class vhodný pro jednání ca. 10 osob nebo jako kancelář organizátorů větších akcí, jelikož je standardně vybaven počítačem a faxem.

 

Kontaktní údaje

Adresa: Mírové náměstí 2, Karlovy Vary

Telefon: + 420 353 109 111

E-mail: pupp@pupp.cz

Web: www.pupp.cz

 
 
 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz