přeskočit k navigaci »

Úvod » Aktuality » Aktuality » Ubytování na MFF Karlovy Vary 2011

Ubytování na MFF Karlovy Vary 2011

 

30.05.2011

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: J. Faktorová

 

Každoročně se návštěvníci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary setkávají se stejným problémem - kde sehnat ubytování...

Každoročně se nespočet návštěvníků Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary setkává se stejným problémem - kde sehnat ubytování. Většina ubytovacích kapacit bývá totiž zpravidla rezervována již rok dopředu a sehnat nocleh v Karlových Varech tak v době konání festivalu není žádná legrace.

Ti šťastnější opozdilci po dlouhém hledání alespoň nějaké ubytování najdou. Ostatní si buď vícedenní účast na festivalu rozmyslí, nebo se rozhodnou veškeré noci probdít třeba ve festivalovém Stanu kapitána Morgana nebo v některém z dalších karlovarských podniků.

Především mladší ročníky milovníků filmů a festivalové atmosféry si  často luxus spojený se spánkem a pohodlím některého z karlovarských hotelů či pensionů rádi na týden odepřou a vymění jej za noční flámy a odpolední siesty třeba někde v parku. Většina návštěvníků ale podobným zážitkům neholduje a preferuje k přenocování postel.

Pokud jste i vy zaváhali s rezervací ubytování v Karlových Varech v době MFF Karlovy Vary 2011 (1.-9. července 2011), kontaktujte naši ubytovací kancelář. Budeme-li vědět ještě o nějakém volném ubytování, rádi vám ubytování zprostředkujeme.

Obraťte se na nás i v případě rezervace ubytování v Karlových Varech kdykoliv během roku. Vyberte si z široké nabídky ubytování online.

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie: Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 

Vyberte si z nejširší nabídky ubytování v Karlových Varech »

 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz