přeskočit k navigaci »

Úvod » Aktuality » Aktuality » Thajské masáže v Karlových Varech

Thajské masáže v Karlových Varech

 

26.11.2012

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Redakce

 

Vánoce za dveřmi a vám už teď chybí energie? Zvolněte … Každodenní shon a stres se může negativně podepsat na vašem těle i duši. Přijďte zrelaxovat své tělo a načerpat síly do salonu Sansei v Karlových Varech.
 
Salon Sansei najdete v samém centru lázeňské zóny v Karlových Varech, v nově zrekonstruované budově vzdálené jen několik málo kroků od Mlýnské kolonády. V příjemných, stylově zařízených prostorách Sansei na vás čeká příjemný personál včetně certifikovaných thajských terapeutek s dlouholetou praxí. Masérská dovednost se v thajských rodinách dědí z generace na generaci, je uměním i filozofií zároveň, je životním stylem i výjimečným darem. Můžete si tak být jisti, že se vám dostane té nejlepší péče.

Thajská masáž je důkladnější a víc energická než klasické masáže. Základním principem thajské masáže je pozitivní ovlivnění energetických drah (meridiánů) a energetických center (čaker) v těle pomocí prohýbání, protahování a protlačování energetických center se energie dostává do pohybu po celém organismu. To vede ke stimulaci toku energie a napomáhá odstranění energetických bloků.

Průběh thajské masáže >>

Salon Sansei v Karlových Varech nabízí

  • Tradiční thajská masáž
  • Thajská olejová masáž
  • Sansei královská thajská masáž
  • Thajská masáž horkými lávovými kameny
  • Thajská bylinná masáž
  • Thajská masáž kokosový ráj
  • Masáže nohou
  • Masáže rukou
  • Masáže obličeje
  • Anticelulitidní thajská masáž

 

Doporučení před a po masáží>>

Jemné ruce místních thajských terapeutek vás díky svému umění přenesou do exotického Thajska, na bílé břehy tyrkysového moře, kde zapomenete na starosti všedních dní.

Thajské masáže jsou osvěžujícím zážitkem, doprovázené thajskými melodiemi, cítíte se po nich jako znovuzrozený. Techniky thajských masáží jsou pro mnohé stále ještě neobjeveným prostředkem k dokonalému protažení těla a probuzení životní energie. Nevěříte? Přijďte vyzkoušet!

O pohodlí klientů před i po masáži se stará příjemný personál na recepci, který vám poskytne potřebné informace, zarezervuje termíny masáží a nabídne něco k osvěžení.

Objednat se do Sansei na thajskou masáž můžete nejen osobně na recepci či telefonicky ale také on-line pomocí objednávkového formuláře >>

Darujte pod stromeček to nejcennější  ZDRAVÍ Vánoční dárkové certifikáty >>

Otevírací doba
Denně 09.00 - 21.00 hod.

Kontakt

Sansei

Lázeňská 1, Karlovy Vary
+420 353 229 458
+420 775 052 595
sansei@sansei.cz
www.sansei.cz

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie: Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 

Vyberte si z nejširší nabídky ubytování v Karlových Varech »

 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz