přeskočit k navigaci »

Úvod » Aktuality » Aktuality » Ruský ples 2017 v hotelu Imperial

Ruský ples 2017 v hotelu Imperial

 

02.02.2017

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Redakce

 

Aby byla obnovena tradice ruských plesů, ООО «Vídeňský ples Moskva» a «Společnost pro organizaci ruských plesů» organizují dne 11. března 2017 v historickém Slavnostním sále jednoho z nejstarších hotelů, v samém srdci města Karlovy Vary. 2.«ruský ples v Karlových Varech»®.
Hosty čeká neopakovatelná atmosféra historického plesu. Večer zahájí červený koberec, který spojí zástupce diplomatické a obchodní elity a významné osobnosti. Přípitek šampaňským, slavnostní ceremoniál zahájení plesu významnými osobnostmi, luxusní galavečeře v jednom z nejstarších hotelů v samém srdci města.
Součástí koncertního a tanečního programu 2. «ruského plesu v Karlových Varech»® bude symfonický a jazzový orchestr, jakož i hvězdy světové opery a baletu. V souladu s tradicí zahájí 2. «ruský ples v Karlových Varech»® polonéza, poté vzdušný waltz, a o půlnoci si všichni hosté zatančí znamenitou ruskou kadril.
Po kadrile bude následovat tango a foxtrot, rumba a cha-cha-cha již v doprovodu jazzového orchestru.

Generálním partnerem organizace 2. «ruského plesu v Karlových Varech»® je jeden z nejprestižnějších a nejznámějších českých hotelů — «Hotel Imperial» Karlovy Vary.
«Hotel Imperial» Karlovy Vary je komplex, vybavený zdravotnickým, lázeňským a wellness zařízením, jakož i sportovním centrem a tenisovými kurty.

Legendární hotel připravil pro hosty 2. «ruského plesu v Karlových Varech» speciální «plesový a lázeňský program» v době konání akce.
Hosté budou mít k dispozici prvotřídní odborníky z oblasti zdravotnických, sportovních a concierge-služeb.

Ve dnech konání 2. «ruského plesu v Karlových Varech»® poskytne «Hotel Imperial» Karlovy Vary doplňkové služby kosmetologů, vizážistů, stylistů a osobních shopperů (poradců pro nákup a zapůjčení plesového oblečení).

V případě vašeho zájmu o účast na této výjimečné akci nás neváhejte kontaktovat.

Rezervace ubytování a vstupenek:

Michaela Vojtová
Tel.: +420 353 206 416
E-mail: corporate@imperial-group.cz

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

 

« další aktuality z kategorie: Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 

Vyberte si z nejširší nabídky ubytování v Karlových Varech »

 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz