přeskočit k navigaci »

Úvod » Aktuality » Aktuality » Carlsbad Ski Sprint opět v Karlových Varech

Carlsbad Ski Sprint opět v Karlových Varech

 

19.12.2012

zařazeno v kategorii: Aktuality | autor: Redakce

 

V samotném centru Karlových Varů, na třídě T.G.Masaryka, se uskuteční 25.12.-26.12.2012 Carlsbad Ski Sprint 2012 - mezinárodní závody v běhu na lyžích ve sprintu dvojic volnou technikou. Karlovy Vary budou opět hostit špičkové světové týmy běžeckého lyžování, připraven je také bohatý doprovodný program.

Letošní 6. ročník Carlsbad Ski Sprintu zahájí v úterý 25. prosince 2012 od 19.00 do 21.00 hodin večerní lyžování pro širokou veřejnost na třídě T.G.Masaryka v Karlových Varech. Vstup na trať bude na horní otočce u ulice Dr. Davida Bechera. Na trať budou smět lyžaři pouze s běžeckým vybavením.   

Ve středu 26. prosince 2012 v 14.30 hodin začne program závodem ČEZ dětských nadějí. Na startu se představí také žáci a junioři. V kategorii juniorů budou závodit také reprezentanti českého juniorského týmu a členové lyžařských klubů SK Jablonec nad Nisou, Dukla Liberec a LK Slovan Karlovy Vary.   

Doprovodný program Carlsbad Ski Sprintu začíná v 17.00 hodin vystoupením Václava Neckáře. Po té bude následovat závod VIP osobností a autogramiáda olympioniků. V závodě osobností se objeví žokej Josef Váňa, triatlonista Jan Kubíček, běžkyně Ivana Sekyrová.

Na start hlavního závodu Carlsbad Ski Sprintu se v 18.00 hodin postaví dvoučlenné týmy šesti zemí Česká republika, Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko a Ukrajina. Hlavní hvězdou letošního ročníku bude dálkový běžec Stanislav Řezáč.   

Celý program bude zakončen vyhlášením vítězů a tradičním ohňostrojem >>

Zdroj fotografií: archiv Müller Production

 
 

Pro zvětšení klikněte na vámi zvolenou fotografii.

Soubory ke stažení

Program (8.82 MB, pdf)

 

« další aktuality z kategorie: Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 

Vyberte si z nejširší nabídky ubytování v Karlových Varech »

 
KARLOVY-VARY.CZ

KARLOVY-VARY.CZ
Virtuální infocentrum Karlovy Vary

Habrová 1445
363 01 Ostrov

Tel.: +420 773 378 559
E-mail: info@karlovy-vary.cz